Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50534
Stary 22.07.2011, 12:53
Mateusz91 napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam naprawdę, że nie jestem jedynie potakiwaczem

Również pozdrawiam.

I tak naprawdę nie będę już was męczył swoją obecnością, bo jednak wolę real.

Ave Wisła
Spoko, bez napinki. Zapraszamy częściej, tylko czytaj to co inni napisali przed Tobą zanim się wypowiesz. Wszystko to co mówisz było już omawiane. Nie wniosłeś nowych argumentów do dyskusji (która od dawna trwa), a jedynie powieliłeś kilka starych błędów.

I tak na koniec: 'Ave' to witać..... (vale to 'żegnaj'). Jakoś nie moglem tego nie dodać.
Odpowiedz cytując