Mateusz91 napisał(a):

Przepraszam naprawdę, że nie jestem jedynie potakiwaczem 
Również pozdrawiam.
I tak naprawdę nie będę już was męczył swoją obecnością, bo jednak wolę real.
Ave Wisła
|
Spoko, bez napinki. Zapraszamy częściej, tylko czytaj to co inni napisali przed Tobą zanim się wypowiesz. Wszystko to co mówisz było już omawiane. Nie wniosłeś nowych argumentów do dyskusji (która od dawna trwa), a jedynie powieliłeś kilka starych błędów.
I tak na koniec: 'Ave' to witać..... (vale to 'żegnaj'). Jakoś nie moglem tego nie dodać.