Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4106
Stary 22.07.2011, 12:36
A moim zdaniem trzeba się wstrzymać i zobaczyć co drużyna pokaże na tle bardziej wymagającego przeciwnika niż Skonto Ryga... Bo w przeciwieństwie do Was, pracą Maaskanta jak na razie zachwycony nie jestem. Chyba, że ktoś mi powie, co on takiego do tej pory osiągnął w Wiśle, żeby piać na jego cześć? Awansuje do LM- podpisywać. Wszystkie inne warianty- pomyśleć nad jego przyszłością.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 22.07.2011 o godz. 12:48.
Odpowiedz cytując