wiślak 86 napisał(a):

bo jak można się podniecać takim meczem? Ciekawy jestem co napiszesz o 4rundzie jak trafimy na Bate? że to najważniejszy mecz w 100letniej historii? bez przesady.
Ciekawe ja byłyby opinie gdybyśmy trafili na Trabzon? że to bardzo trudny rywal itp. a dla przypomnienia to graliśmy z nimi w 98 i dostali piątkę w dupę.
Porozmawiaj z piłkarzami o właśnie się dowiedz co im daje doping. Tylko zapytaj się kopaczy a nie opieraj swojej wiedzy na wywiadach bo papier wszystko przyjmie!!
|
Bo może po kilku latach przerwy wrócimy do fazy grupowej europejskich pucharów i zarobimy PARĘ mln euro? Chyba zdajesz sobie sprawę, że przejście Litexu gwarantuje nam fazę frupową LE, a
może LM?