Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13213
Stary 22.07.2011, 12:27
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
A jak tam stoi zakład o polskie autostrady i drogi ekspresowe ?
Kolega emj10 coś nawala z raportami. Ale jak tak dalej pójdzie to może się okazać że do wskazania zwycięzcy nie trzeba będzie żadnych raportów .