Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1408
Stary 22.07.2011, 12:25
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Emj10 post z 20:48
Będzie niesamowite lanie. I co teraz powiedzą Ci, którzy widzieli już WKS w IV rundzie? [IMG]file:///C:/Users/Login/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]

Powiedzą, żeby nie oceniać spotkania po trzech minutach od pierwszego gwizdka sędziego.
Jakbyś nie zauważył to samo pisałem bezpośrednio przed pierwszym meczem, po pierwszym meczu, jak i minutę przed drugim meczem obstawiając wynika 2:0 dla Dundee. Przepraszam pomyliłem się, bo Dudek oddał strzał życia i Śląsk awansował rzutem na taśmę. Co nie zmienia nic, a nic w ocenie naszej zaściankowej ligi na tle przeciętnych drużyn europejskich.
Odpowiedz cytując