ten Ohayon moim zdaniem fantastycznie nadawałby się na łącznika między Maorem a Sobolem w Wiśle. Ma konkretny strzał wszystkie gole strzelił z dalszych odległości i wcale nie z łatwych pozycji. Asysty to raczej rzuty wolne i rożne

Przynajmniej tak wynika z YT
http://www.youtube.com/watch?v=iz4cQ...eature=related