Wyświetl pojedynczy post
tomas_n
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3687
Stary 22.07.2011, 12:20
ten Ohayon moim zdaniem fantastycznie nadawałby się na łącznika między Maorem a Sobolem w Wiśle. Ma konkretny strzał wszystkie gole strzelił z dalszych odległości i wcale nie z łatwych pozycji. Asysty to raczej rzuty wolne i rożne Przynajmniej tak wynika z YT
http://www.youtube.com/watch?v=iz4cQ...eature=related
Odpowiedz cytując