Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2522
Stary 22.07.2011, 12:18
A ja sobie właśnie pomyślałem żeby pojechać do Łowecza i zagrać totalny antyfutbol, wiecie, podawać w poprzek, akcje tworzyć 15 minut i kopać w obronie. A jak chcą piłkę to niech po nią przyjdą i konterką ich, konterką... Tyle razy graliśmy pięknie i odpadaliśmy, czas na pokazanie wyrachowania.
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 22.07.2011 o godz. 13:35.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując