Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mateusz91
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
50528
22.07.2011, 12:01
Przepraszam naprawdę, że nie jestem jedynie potakiwaczem
Również pozdrawiam.
I tak naprawdę nie będę już was męczył swoją obecnością, bo jednak wolę real.
Ave Wisła
Mateusz91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mateusz91
Znajdź inne posty napisane przez Mateusz91