Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50527
Stary 22.07.2011, 12:00
Mateusz91 napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze jedno. On nie przyszedł za darmo, bo klub musiał zapłacić prowizję jego menadżerowi.Podejrzewam, że niemałą.
Brawo. Sam sobie odpowiedziałeś na swoje wcześniejsze pytanie
Cytat:
1. Możliwości finansowych nie mamy do końca ograniczonych, bo z tytułu transferów z Wisły do różnych klubów zarobiliśmy więcej niż zostało wydane na transfery za kadencji dyrektora Valckxa. Kwestia podejścia do tematu właściciela i jego decyzji jak gospodarować należy tymi fnansami.
dlaczego jest tak jak jest.

Mateusz91 napisał(a):Wyświetl post
Doceniam jak na razie naprawdę pracę Stana Valckxa i to bardzo, ale w głowie mam też wypowiedź Clebera, który daje do zrozumienia, że będąc skautem w Wiśle jego typy zawodników, nie będące suwerennymi decyzjami dyrektora z Holandii były negowane. Nawet typ Brazylijczyka, który podobno okazał się za słaby na Wisłę, a dobry na Anderlecht. Cleber profesjonalizmem boiskowym i pozaboiskowym zdobył moje zaufanie, więc nie sądzę, by w jego stwierdzeniu nie było ziarenka prawdy.
To jest tak samo jak niektórzy twierdzą, że jak ktoś był dobrym piłkarzem to będzie też dobrym trenerem. Bycie dobrym piłkarzem nie gwarantuje bycia dobrym trenerem/managerem, a na dzisiaj Stan ma o wiele większe doświadczenie jeśli chodzi o dokonywanie transferów niż Cleber, który dopiero zaczyna w tym zawodzie (chyba jeszcze nawet nikogo nie ściągnął do Polski?). Może kiedyś będzie dobry, a póki co wyciągają co niektórzy wnioski tylko na podstawie Jego subiektywnej wypowiedzi więc radze się tym nie kierować. Ok Jaliens może faktycznie trochę zawodzi w stosunku do wymagań i oczekiwań ale casus Chaveza pokazuje, że czasem potrzeba więcej czasu żeby zawodnik pokazał pełnię swoich umiejętności. A z tym Brazylijczykiem to przypadkiem nie cena zaważyła?
Odpowiedz cytując