Wyświetl pojedynczy post
tomas_n
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50526
Stary 22.07.2011, 11:57
Ale jesteś uparty ;]
Wyobraź sobie ,że jesteś Stanem i masz do wyboru znanego sobie ,doświadczonego i bez kwoty odstępnego obrońcę z wyrobioną marką i jakiegoś młokosa który jest utalentowany ale też kosztuje ,do tego nie ma doświadczenia i nie gwarantuje chociażby przyzwoitego poziomu.
Jak dla mnie transfer Jaliensa jest udany. Umiarkowany poziom trzymał ,nie jest to może Cannavaro ale dawał radę.
Co do prowizji ,każdy agent ją bierze bodajże nawet jeśli się wykupuje piłkarza więc jak dla mnie ten argument nie ma sensu.

Co do pracy Clebera, heh już było to wałkowane przychodzi sobie Cleber do Staśka ,i mówi mam zajebistego piłkarza z Brazylii tylko kilka baniek ojro ,a Stan : co to dla nas dawaj go.

heh człowieku wiem ,że każdy może mieć swoje zdanie ale Ty z całym szacunkiem masz klepki na oczach odnośnie swoich opinii.
Pozdro
Odpowiedz cytując