Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2520
Stary 22.07.2011, 11:55
RecordAble napisał(a):Wyświetl post
Ja nie oczekuję po pierwszym meczu klepania jak Barca, 80% czasu przy piłce i gradu bramek Genkova. Oczekuję prób dobrego rozegrania piłki i przećwiczonych akcji z treningów. No chyba, że na treningach czegoś takiego nie ma.

.
najwazniejsze mi jakos wypadło z głowy.
Przeciez gra która gramy, nawet przez trenera nazywana jest grą kombinacyjną. Nie sztywne 4-3-3 tylko kombinacyjne. Piłkarze dzięki przesuwaniu się wymienności pozycji i szybkim podaniom dochodzą (powinni dochodzić) do dobrych sytuacji bramkowych dzięki kombinowaniu rozgrywającego.Gdybyśmy mieli typowych drwali to moze i byśmy walili schematy (przykład gry schematem miałem wczoraj jeśli oglądałem wyczyny Dundee)
A że mamy piłkarzy niekonwencjonalnych to gramy kombinacyjnie własnie. Schamet może trzepać każdy, byle potrafił biegać i wrzucać, a my chcemy grać coś nie tylko skutecznego ale i ładnego dla oka.Tak ja odbieram grę kombinacyjną.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując