|
Nie bzdura tylko piłkarsko jesteśmy na wyższym poziomie,sportowo i organizacyjnie to już w ogóle.Co nie zmienia faktu,że gadanie jacy to oni słabi w mediach spowoduje jedynie to,że gracze Litekstu zepną tyłki żeby z nami wygrac i pokazac kto tu jest lepszy,ale skoro ze skonto potrafiliśmy grac w miare skoncentrowani to z liteksem na pewno nie będzie problemów z motywacją,podstawa to strzelic gola w loweczu i będzie dobrze.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
|