|
Swoje zdanie podtrzymuje dalej. Polskie zespoly w pucharach graja bojazliwie, boja sie presingu przciwnika a szczegolnie brakuje im koncetracji. W tym meczu , zreszta jak zwykle w wykonaniu polskich druzyn, zadecydowaly zdolnosci indywidualne poszczegolnych graczy(Zabrzmialo Engelowo) .Przypominam ze w zeszlym sezonie ale i w tym nie moglibysmy mowic o ,, wykonaniu zadania" przez polskie druzyny gdyby nie Rudnevs z Juve,Lamey ,Malecki i Iliev ze Skonto czy teraz w meczu z Dundee dziek isolowym akcja Soboty czy Dudka.
Awans z solidna druzyna, bo taka jest druzyna Dundee United, nie powinno byc traktowane jak wyznacznik jakosci
Nie zmienia to faktu ze Slaskowi zycze w pucharach jak najlepiej.
|