Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4540
Stary 22.07.2011, 10:48
Decyzja Ekstraklasy odnośnie wyjazdów podobno we wtorek 26 lipca.
http://www.90minut.pl/news/163/news1...-Widzewem.html
Do Łodzi nie pojedziemy...
Ostatnio edytowane przez John1906 : 22.07.2011 o godz. 15:04.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując