Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22
Offline
#
1403
22.07.2011, 10:46
Angmir
napisał(a):
Widzicie jak ŚĄląsk robi wszystko żeby tylko nie strzelic gola, ajk wymieniaja flegmatycznie piłki w obronie
Mecz na 90% sprzdany ...
A widzieliście jak Ślask się nie cieszył z bramki ?/
Jak mila opie****lił Dudka że ten strzelił
Za takie teksty dostał byś w pałe, masz szczęscie że to internet i możesz pisać swoje chujowiny, żal mi Cie pajacu
Gratulacje dla Braci z Wrocławia!
Blaszczu16
napisał(a):
...
3mają poziom, i to kolesie z takim stażem, żenada
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 22.07.2011 o godz. 10:48.
Semper Fidelis 1985
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Semper Fidelis 1985
Znajdź inne posty napisane przez Semper Fidelis 1985