Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1403
Stary 22.07.2011, 10:46
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Widzicie jak ŚĄląsk robi wszystko żeby tylko nie strzelic gola, ajk wymieniaja flegmatycznie piłki w obronie
Mecz na 90% sprzdany ...

A widzieliście jak Ślask się nie cieszył z bramki ?/

Jak mila opie****lił Dudka że ten strzelił
Za takie teksty dostał byś w pałe, masz szczęscie że to internet i możesz pisać swoje chujowiny, żal mi Cie pajacu

Gratulacje dla Braci z Wrocławia!

Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
...
3mają poziom, i to kolesie z takim stażem, żenada
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 22.07.2011 o godz. 10:48.
Odpowiedz cytując