Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Chimek12
Member
Od: 07.2011
Offline
#
2510
22.07.2011, 10:42
W tym przypadku będzie tylko jeden koszyk z drużynami rozstawionymi i jeden z nierozstawionymi, ponieważ w fazie play-off będzie ich tylko 10, czyli 5 rozstawionych i 5 nie, a nie tak, jak wcześniej po 10 i nie będzie ich trzeba dzielić.
Chimek12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Chimek12
Znajdź inne posty napisane przez Chimek12