Wyświetl pojedynczy post
Chimek12
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2510
Stary 22.07.2011, 10:42
W tym przypadku będzie tylko jeden koszyk z drużynami rozstawionymi i jeden z nierozstawionymi, ponieważ w fazie play-off będzie ich tylko 10, czyli 5 rozstawionych i 5 nie, a nie tak, jak wcześniej po 10 i nie będzie ich trzeba dzielić.
Odpowiedz cytując