|
Mila grał tak samo jak każdy mecz w Śląsku, więc że pokazał sie w europucharach to do reprezentacji? Praktycznie w każdym meczu Śląska gość jest bohaterem/najlepszym piłkarzem drużyny przeciwnej. Zawsze będe go chwalił, kiedyś nie podobała mi się u niego chimeryczność, grał jak Jirsak, choć i tak był lepszy technicznie. Teraz jest pewniejszy siebie, silniejszy, myśle że jeszcze więcej widzi. A prostopadłe podania zawsze mu wychodziły, noge ma świetnie ułożoną do dośrodkowań. Jego można ustawić na defensywnym pomocniku i też będzie dobry...
Nie bez powodu co sezon zdobywa ponad 15 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej.
Ostatnio edytowane przez HEDu : 22.07.2011 o godz. 10:38.
|