Wyświetl pojedynczy post
omen69
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50523
Stary 22.07.2011, 10:23
Mateusz91 ale o czym ty w ogóle piszesz? Nie każdy piłkarz sprowadzany do Wisły jest tylko po to by na nim zarobić. Prześledź sobie ostatnie 10 lat historii transferowej (chociażby na transfermarkt) i powiedz mi ilu piłkarzy w tym czasie do Wisły przyszło a ilu udało się sprzedać z nawiązką. Tylko nie zaliczaj do sprzedanych tych, którzy poszli za jakieś grosze, jak np. Ćwielong.

Po drugie Jaliens przyszedł po to by pomóc nam zdobyć MP i walczyć o LM. Na razie się sprawdza. Wisła zdobyła MP i gramy w kolejnej rundzie.

Po trzecie, młodych i perspektywicznych graczy to można sobie na pęczki sprowadzać ale nie ma co wtedy liczyć na sukcesy. Takie Skonto miało pełno młodziaków, a wygrała Wisła z doświadczonym Ivicą, Sobolem, Lameyem i Jaliensem oraz Pareiko.

Stan jest wielki - i nie piszę tego od tak sobie, dla jaj, by trolować itp. Porównaj sobie co działo się w zeszłym roku o tej porze. Zobacz, że dwa pełne okienka w których uczestniczył Stan to bardzo szybkie sprowadzenie graczy, którzy szybko wkomponowali się do zespołu. Poczytaj sobie archiwum Wiślackich portali i zobacz jakie newsy pojawiały się kiedyś najczęściej... pomogę Ci, były to newsy o tym, że ktoś odejdzie, bądź jakimś bliżej nieznany piłkarz przyjedzie na testy, a potem zniknie jak dżin.
Odpowiedz cytując