Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3994
Stary 22.07.2011, 10:00
CelticusABG napisał(a):Wyświetl post
Napisałem mail do Polsatu w sprawie wtorkowego meczu. Oto ich odpowiedź:
Ja bym się jeszcze przedwcześnie nie cieszył.
Odpowiedz cytując