|
Ciekawie też wygląda to ,że na stronie polsatu w programie na wtorek o 19 jest hasło "PIŁKA NOŻNA"! Czyli z Łowecza transmisja w otwartym kanale ! Ja od Glasgow bardziej wolałbym jednak nie trafić na FC Kopenhaga a chciałbym zdecydowanie BATE Borysów lub Dinamo Zagrzeb
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 22.07.2011 o godz. 09:57.
|