Wyświetl pojedynczy post
Mateusz91
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50520
Stary 22.07.2011, 09:42
1. Dlaczego twierdzisz, że ja uważam że Valckx jest zły? Cenie go za dobre transfery Genkova, Meliksona, Pareiko. Uważam natomiast że błędem jak na razie było sprowadzenie Jaliensa. Nie do końca też wierzę w Lameya (może będę kiedyś mile zaskoczony ...).

A ty masz wgląd w finanse? To udowodnij mi, że z transferów zarabiamy ostatnio mniej niż wydajemy na nie...

2. Nie komentuję, tak prostackiego stwierdzenia

3. Oczywiście, że i w tym fachu zdarza się popełniać błędy. Jak na razie Jaliens jest moim zdaniem transferowym błędem i nie zamierzam tak jak zaciemniacze rzeczywistości na siłę okłamywać sam siebie

4. Vice versa
Odpowiedz cytując