Ale Szkoci maja zjebana percepcje od oglaania takiej kopaniny cale zycie - ich trener mowi o wspanialym meczu,
a na ich forum tez nie ma tragedii, a raczej opinie, ze jak utrzymaja taka dyspozycje jak w meczu ze Slaskiem przez caly sezon to bedzie dobrze

przeciez oni nic nie grali !!
Z innych wynikow tej rundy zauwazylem, ze nasi kaci wypadli slabo:
- Levadia odpadla z klubem z Luksemburga po porazce u siebie 0:1
- Karabach wyeliminowal rywala z Wysp Owczych tylko dzieki bramka zdobytym na wyjezdzie (1:1, 0:0)