Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1393
Stary 22.07.2011, 09:25
Ale Szkoci maja zjebana percepcje od oglaania takiej kopaniny cale zycie - ich trener mowi o wspanialym meczu,
a na ich forum tez nie ma tragedii, a raczej opinie, ze jak utrzymaja taka dyspozycje jak w meczu ze Slaskiem przez caly sezon to bedzie dobrze przeciez oni nic nie grali !!

Z innych wynikow tej rundy zauwazylem, ze nasi kaci wypadli slabo:
- Levadia odpadla z klubem z Luksemburga po porazce u siebie 0:1
- Karabach wyeliminowal rywala z Wysp Owczych tylko dzieki bramka zdobytym na wyjezdzie (1:1, 0:0)
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując