Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jakubus
Member
Od: 11.2005
Offline
#
5419
22.07.2011, 09:11
Ja równiez mimo,iż mam karnet ulgowy zmuszony byłem Pani zaprezentować moją legitymację. Ponadto niestety mimo moich zapewnien ze moj brat jest studentem, nie zdolalem zakupić dla Niego biletu ulgowego( zapomnialem wziasc z domu legitymacje :/ )
Jakubus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jakubus
Znajdź inne posty napisane przez Jakubus