Wyświetl pojedynczy post
Krakow-Berlin
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2257
Stary 22.07.2011, 08:50
Niemiecki Hannover 96 ostatnie dwa sezony tez gral w Under Armour. Paskudnie te koszulki wygladali, jak od firmy Zina. Od tego sezonu jest Jako sponsorem technicznym Hannoveru.

Wie ktos, dlaczego juz nie ma Umbro w Polsce? Pare lat temu w Umbro grali nasza Wisla, LKS i Korona, a teraz zaden polski klub. Szkoda, po mi sie koszulki Umbro bardzo podobaja! Ale w Niemczech tez tylko ubieraja drugoligowca Energie Cottbus.
Odpowiedz cytując