Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3685
Stary 22.07.2011, 08:20
kreseq napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=bGirRmFvr9Q - Mnie to za bardzo nie przekonuje, ale kilka podan i strzalow spokojnie mozna z tego wybrac

Mial byc jeden super Izraelczyk, potem przyjechal drugi, teraz jest trzeci... Czekamy na czwartego Oczywiscie ten pierwszy woli grac w lepszej lidze.
Po pierwsze - Ohayon statystyki ma co najmniej przyzwoite. 17 goli i 9 asyst w słabym zespole ligi izraelskiej - to jak na ofensywnego pomocnika wynik fantastyczny. A liga izraelska nie jest chyba słabsza od polskiej.

Po drugie - facet przyszedł za darmo.

Po trzecie - ma zarabiać 200 tys. €.

Podsumowując: Legia niewiele ryzykuje, bo facet raczej totalnym niewypałem nie będzie. A zarobki niezłe, ale bez przesady. Ljuboja inkasuje u was 500 tys. € (wg. Kołtonia - info wczoraj przed meczem Śląska).

Nic dziwnego, że nasze kluby zainteresowały się Izraelczykami. Oczekiwania płacowe niezbyt wygórowane, umiejętności techniczne niczego sobie. My też po Meliksonie sięgneliśmy po Bitona. Dlaczego inni mają nie próbować?
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując