Mario Nh napisał(a):

|
Z jakiej paki Polsat Sport będzie pokazywał TM Ekstraklasę?
|
Zakupił razem z C+. Będą pokazywać 4 mecze lub 5 jeśli mecz Śląska wypadnie o godzinie 18 w soboty/niedziele, bo na te prawa posiada jedynie C+. Czyli Wisły w PS nie zobaczymy w sierpniu
