Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5417
Stary 22.07.2011, 06:28
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Niby tak, ale mamy karnety ulgowe, więc chyba logiczne, że musieliśmy pokazać legitymacje przy ich kupnie.
Jak wczytuje kartę i wyskakuje jej karnet ulgowy to spokojnie Ci sprzeda bez legitymacji przynajmniej do końca tej rundy/roku.
Odpowiedz cytując