Charlie napisał(a):

|
Niby tak, ale mamy karnety ulgowe, więc chyba logiczne, że musieliśmy pokazać legitymacje przy ich kupnie.
|
Powinienes kupic bez problemu, ja tak kupowalem bilet na skonto - nie mialem legitymacji studenckiej przy sobie ale karnet ulgowy, mila Pani przy kasie sie usmiechnela, ja do niej - i sprzedala bilet ulgowy
