Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5416
Stary 22.07.2011, 01:42
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Niby tak, ale mamy karnety ulgowe, więc chyba logiczne, że musieliśmy pokazać legitymacje przy ich kupnie.
Powinienes kupic bez problemu, ja tak kupowalem bilet na skonto - nie mialem legitymacji studenckiej przy sobie ale karnet ulgowy, mila Pani przy kasie sie usmiechnela, ja do niej - i sprzedala bilet ulgowy
Odpowiedz cytując