Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22866
Stary 22.07.2011, 00:28
labtec napisał(a):Wyświetl post
ale ja nawet jak ten czujnik ( ten duży ) tam na sam dół widelca, to jest za daleko od szprycy.

Ale ok, wyczytałem, że najważniejsza jest odlegość tego gówna od magnezu, a nie ma róznicy czy zamontuje na szprycy na dole felgi czy u góry, bo w liczniku wpisuje wymiary opony, więc jest ok.

Dzięki i tak



=====


Jakąś dobrą wyszukiarkę mp3 do ściągnięcia bym poprosił.

Żadne teledyski, tylko mp3 .

DZIĘKUJE !
http://mp3.teledyski.info/

Tu są zwykłe mp3. Nie przejmuj się nazwą strony.
A Licznik działa tak, że liczy Ci tylko ile razy koło się obróci (tzn ten magnesik przeleci obok tego czujnika) i mnoży to przez obwód koła. Dlatego ustawia się jakie to jest koło.
Odpowiedz cytując