labtec napisał(a):

ale ja nawet jak ten czujnik ( ten duży ) tam na sam dół widelca, to jest za daleko od szprycy.
Ale ok, wyczytałem, że najważniejsza jest odlegość tego gówna od magnezu, a nie ma róznicy czy zamontuje na szprycy na dole felgi czy u góry, bo w liczniku wpisuje wymiary opony, więc jest ok.
Dzięki i tak
=====
Jakąś dobrą wyszukiarkę mp3 do ściągnięcia bym poprosił.
Żadne teledyski, tylko mp3 .
DZIĘKUJE !
|
http://mp3.teledyski.info/
Tu są zwykłe mp3. Nie przejmuj się nazwą strony.
A Licznik działa tak, że liczy Ci tylko ile razy koło się obróci (tzn ten magnesik przeleci obok tego czujnika) i mnoży to przez obwód koła. Dlatego ustawia się jakie to jest koło.