Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1382
Stary 22.07.2011, 00:00
Dowiedziałem się jeszcze, że w ciągu roku stracili bodaj wszystkich swoich wartościowych zawodników, w tym...czterech napastników grających i strzelających regularnie, ale też m.in. Bandalovskiego, reprezentanta Bułgarii. Grają teraz głównie zawodnikami, którzy wcześniej byli rezerwowymi, lub też uzupełnieniami składu, plus zawodnikami kupionymi z niższych lig, słabszych zespołów ich "A" Ligi. Przed sezonem nie są typowani do znalezienia się w czołówce ligi. Generalnie drużyna słabsza od Dundee United, jak Śląsk nie da ***y, to powinien znaleźć się w IV rundzie eliminacji.
Odpowiedz cytując