Wygląda mi to na zadupie. Trzeba to zadupie roznieść. Mamy wiele możliwości ku temu. Maaskant musi ich zmotywowaćżeby grali od początku do końca na 100% możliwości. Remis też będzie niezły.
@Wojtas
Wg wikipedii zwiększyli pojemność do 8300 i nie zmienia to faktów, ale masz rację to taki nasz Grodzisk...
Gallery-> others-> Stadion reconstruction images
http://pfclitex.com/site/bg/gallery.php