Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2496
Stary 21.07.2011, 23:47
Wygląda mi to na zadupie. Trzeba to zadupie roznieść. Mamy wiele możliwości ku temu. Maaskant musi ich zmotywowaćżeby grali od początku do końca na 100% możliwości. Remis też będzie niezły.

@Wojtas
Wg wikipedii zwiększyli pojemność do 8300 i nie zmienia to faktów, ale masz rację to taki nasz Grodzisk...

Gallery-> others-> Stadion reconstruction images

http://pfclitex.com/site/bg/gallery.php
Ostatnio edytowane przez snikki_(konto-usuniete) : 22.07.2011 o godz. 00:00.
Odpowiedz cytując