Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1379
Stary 21.07.2011, 23:46
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ale jak ten Lokomoitw potrafi zagrac jakas szybsza pilke,zagrac kombinacyjne,cokolwiek to ja juz Slaska nie widze.
Z tego co wiem Lokomotiv to taka aktualna Jagiellonia naszej ligi, odszedł ich "Grosicki" (do Wisły, niejaki Tzvetan Genkov) i gra drużyny się posypała. Ponoć aktualnie są w kiepskiej formie, grają bez ładu i składu, a awansowali, bo Macedończycy grający w 10 stracili w końcówce siły. Ich taktyka polegała na graniu dzidy na Genkowa, a że Genkowa nie ma, to wygląda to kiepsko. A rzeczywistość moje informacje zweryfikuje.
Odpowiedz cytując