Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1368
Stary 21.07.2011, 23:07
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie również jaki ekspert u nas postawił wyżej umiejętności Jirsaka niż Elsnera
Myślałem o tym samym. On i Mila naprawdę fajnie wypadli.
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Słaby mecz bardzo słabych zespołów. Zero jakiejś myśli, no i te błędy techniczne. Sukces jest, ale z kimś kto potrafi chociaż w minimalym stopniu kopać prosto piłkę, Sląska nie widzę. Zero gry z pierwszej piłki, te dłuuuugie przyjęcia, typowa ligowa polska piłka.
Jak w takim razie oceniasz mecze Wisły ze Skonto i nasze szanse w kolejnych rundach?
Odpowiedz cytując