zim zum napisał(a):

|
Zastanawia mnie również jaki ekspert u nas postawił wyżej umiejętności Jirsaka niż Elsnera
|
Myślałem o tym samym. On i Mila naprawdę fajnie wypadli.
Marszałek napisał(a):

|
Słaby mecz bardzo słabych zespołów. Zero jakiejś myśli, no i te błędy techniczne. Sukces jest, ale z kimś kto potrafi chociaż w minimalym stopniu kopać prosto piłkę, Sląska nie widzę. Zero gry z pierwszej piłki, te dłuuuugie przyjęcia, typowa ligowa polska piłka.
|
Jak w takim razie oceniasz mecze Wisły ze Skonto i nasze szanse w kolejnych rundach?
