martin_6 napisał(a):

|
Wiem, ale chyba nie chodzi o mecz Liteksu, tylko jakiegoś innego klubu z Sofii (CSKA?)
|
Chyba Levski Sofia gra w tym samym momencie mecz na własnym stadionie.
A co do Śląska to gratuluje awansu, było nerwowo ale na własne życzenie bo to co wyprawiali obrońcy do spółki z bramkarzem to był kryminał. Jest szansa na awans do kolejnej rundy bo Bułgarzy nie są poza zasięgiem Śląska.