wiślak 86 napisał(a):

Najważniejszym meczu od kilku lat to dopiero dojebałeś.
|
Czy Ty musisz się wszędzie tak napinać?
Dla mnie jest to najważniejszy mecz od kilku lat, ostatni tak ważny był w 2006 z Iraklisem. Mamy niepowtarzalną szansę na grę w jakiejkolwiek fazie grupowej, co zapewni nam potężny zastrzyk finansowy, przysporzy nowych kibiców, tak tylko żeby dalej nie wymieniać.
Czas pokazać, że Wisła to nie Internet i temat Polityka Transferowa i rozkminki, tylko prawdziwe wspieranie swojej drużyny. Wystarczy zapytać się jakiegokolwiek piłkarza co daje doping w kryzysowych chwilach. Czas coś dać od siebie, bo nabijanie postów nie przysparza się dobru Wisły i ABG. Wszyscy po bilety!