Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5414
Stary 21.07.2011, 22:43
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Najważniejszym meczu od kilku lat to dopiero dojebałeś.
Czy Ty musisz się wszędzie tak napinać?

Dla mnie jest to najważniejszy mecz od kilku lat, ostatni tak ważny był w 2006 z Iraklisem. Mamy niepowtarzalną szansę na grę w jakiejkolwiek fazie grupowej, co zapewni nam potężny zastrzyk finansowy, przysporzy nowych kibiców, tak tylko żeby dalej nie wymieniać.

Czas pokazać, że Wisła to nie Internet i temat Polityka Transferowa i rozkminki, tylko prawdziwe wspieranie swojej drużyny. Wystarczy zapytać się jakiegokolwiek piłkarza co daje doping w kryzysowych chwilach. Czas coś dać od siebie, bo nabijanie postów nie przysparza się dobru Wisły i ABG. Wszyscy po bilety!
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując