Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2490
Stary 21.07.2011, 22:37
CH. napisał(a):Wyświetl post
Tyle ze druzyny nie za bardzo porównywalne ze sobą.
Litex 1 przegrana w lidze w przeciągu sezonu, Lokomotiv Sofia aż 10.
Śląsk dosyć fartownie wylosował, Legia zresztą też, teoretycznie to Wisła na tym etapie powinna mieć łatwiej od Śląska i Legii, jest odwrotnie.
Równie dobrze można by było powiedzieć, że trafiając na Lecha ma się większe szanse niż grając z Jagą, przecież Jaga wyżej.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując