CH. napisał(a):

Tyle ze druzyny nie za bardzo porównywalne ze sobą.
Litex 1 przegrana w lidze w przeciągu sezonu, Lokomotiv Sofia aż 10.
Śląsk dosyć fartownie wylosował, Legia zresztą też, teoretycznie to Wisła na tym etapie powinna mieć łatwiej od Śląska i Legii, jest odwrotnie.
|
Równie dobrze można by było powiedzieć, że trafiając na Lecha ma się większe szanse niż grając z Jagą, przecież Jaga wyżej.
