martin_6 napisał(a):

|
Nie chodzi chyba o nasz mecz, tylko jakiś inny mecz w Sofii. Litex jest przecież z Łowecza, a nie ze stolicy, wiec co to za problem?
|
Tu chodzi o mecz w jednym terminie. Dlatego pozmieniali, żeby w Bułgarii nie było dwóch meczy na raz.