Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1359
Stary 21.07.2011, 22:23
snikki napisał(a):Wyświetl post
Sprawdź lepiej którą pozycję zajmuje obecny rywal Legii w Spor Toto Süper Lig (podpowiem: Gaziantespor jest czwarty). Wiadomo że różnica między ligą turecką a białoruską jest dość spora. Ale nie inna jest między turecką a polską. Myślę, że warszawianie mogą wysoko to przegrać..
Tak tak, ja mówię tylko to, żeby nie wyciągać pochopnych wniosków z tej rundy w ich wykonaniu, bo grali ze słabeuszem totalnym. Białoruska liga jest już trochę rozsprzedana po ostatnich dobrych wynikach i teraz już powoli będą pewnie wracać w rejony końca trzeciej dziesiątki, a dodatkowo FK Mińsk, z którym mierzył się Gaziantespor jest drużyną dołu tabeli tamtej ligi.

Co nie zmienia faktu, że Legia potrzebuje małego cudu, żeby Turków wyeliminować. Jedyne pocieszenie dla nich jest takie, że jak jakimś cudem osiągną dobry wynik w pierwszym meczu, to rewanż mają u siebie.

Tak nawiasem mówiąc nie bardzo rozumiem krytyki Spahicia. TO JEST OBROŃCA, jego głównym zadaniem ma być odbiór piłki przeciwnikowi i robi to dobrze, DODATKOWO ma się podłączać do akcji ofensywnych i to też robił nieźle, tzn. wiele razy samym przyjęciem mijał Szkotów, nie wychodziło mu tylko ostatnie podanie, czy też strzał, ale to jest Śląsk Wrocław, nie Borussia Dortmund...Nie tracił też głupio piłek, spokojnie rozgrywał piłkę z rywalem na plecach. Obrońcy nie rozlicza się głównie ze strzałów z dystansu i sztuczek technicznych, litości...
Ostatnio edytowane przez rw88 : 21.07.2011 o godz. 22:27.
Odpowiedz cytując