|
snikki, zajął 4 miejsce ale w poprzednim sezonie,w tym nie można powiedzieć który jest,bo liga turecka jeszcze nie zaczęła grać,a białoruska owszem.Więc nie ma co gdybać nad formą turków,ale prawda Legia szczególnie tam będzie mieć ciężko.
Brawo WuKaeS!!
a co do postu angmira,jeszcze jeden super wyraz się pojawił, BLIZKO
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|