Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Seth
Member
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa
Offline
#
1354
21.07.2011, 22:13
Śląsk ma na razie słabą obronę, ale pewnie się poprawią, za to ofensywnie wyglądają naprawdę ok. Lenczyk zespoły przygotowywuje dobrze fizycznie więc pewnie będą liczyć się w walce o mistrzostwo.
Seth
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Seth
Znajdź inne posty napisane przez Seth