|
Zapomniałem jeszcze dodać - Spahić to straszne drewno, technicznie ten zawodnik jest zerem, a te jego uderzenia z dystansu...aż oczy bolą od patrzenia, w większości ląduje one na trybunach albo poza stadionem. Nie wiem czy korzystniej dla Śląska nie byłoby, gdyby Lenczyk cofnął na lewą obronę Elsnera, bo przecież w przeszłości grał na tej pozycji, a środek pola tworzyliby Mila, Sztylka i Cetnarski.
A tak na marginesie, wie ktoś kiedy Kaźmierczak wraca do gry?
|