Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1345
Stary 21.07.2011, 22:01
Gratuluje!
Teraz kilka luźnych aspektów po meczu Dundee - Śląsk:

1. Waleczność Śląska
Naprawdę wielkie brawa za ambicje dla Wojskowych, podnieśli się najpierw po dwóch golach strzelonych w pierwszych minutach meczu i później po wyniku 3:1, woli walki Śląskowi nie można odmówić to jest coś czego kibicom Śląska najbardziej zazdroszczę - ich 'pupile' zawsze grają do końca. Nasza Wisła jeśli jako pierwsza straci bramkę to istnieje minimalne prawdopodobieństwo, że osiągnie korzystny wynik.

2. Sebastian Mila jest geniuszem
Może określenie trochę na wyrost, ale ten gość naprawdę jest niesamowity. Franz Smuda naprawdę jest tępakiem, że nie dał temu gościowi jeszcze szansy gry w reprezentacji - zamiast korzystać z jakiś farbowanych lisów pokroju Polanskiego powinien postawić na Sebastiana . A stałe fragmenty w jego wykonaniu są perfekcyjne. Najlepszy polski środkowy pomocnik w Ekstraklasie i po Meliksonie najlepszy ogółem.

3. Śląsk NIE MA obrony.
Celeban naprawdę zagrał dzisiaj tragicznie. W poprzednim meczu we Wrocławiu też zdarzały mu się proste błędy, za łatwo daje się przepchnąć, ma też problemy komunikacyjne z resztą obrońców i bramkarzem. Podsumowując - CHAOS. Ładnie ktoś napisał, że gość jest jeszcze gorszy, niż Kowalski Pietrasiak też jest już graczem wypalonym. Rezerwowy Wasiluk...ten gość przez dłuższy czas był pośmiewiskiem wszystkich ekstraklasowych kibiców. Natomiast kontuzjowany Fojut w porównaniu do tej trójki jest w miarę przyzwoitym zawodnikiem. Lenczyk mówił, że kadra jest już skompletowana, Voskamp był ostatnim transferem w letnim oknie transferowym - a szkoda, bo braciom z Wrocławia ewidentnie przydałyby się jeszcze wzmocnienia.
Odpowiedz cytując