Wyświetl pojedynczy post
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1344
Stary 21.07.2011, 22:01
Levski Sofia i Lokomotiv Sofia miałyby mieć dwa pierwsze mecze u siebie, ale pisali gdzięś, że UEFA wystosowała do Śląska jakiś list, że w razie awansu Śląska i Lokomotivu mogą zmienić kolejność meczy i nasi znowu zaczną u siebie.
Odpowiedz cytując