|
For_Fun czy jak mu tam to pokemon dobrze kazdemu znany, do tego płaczek i aferzysta. Teraz znów zamilknie i odezwie się podczas meczu Legii który jak to on ma w zwyczaju oceni Polską piłkę po 5 minutach gry. Jęczy , jęczy, jęczy, narzeka, narzeka, narzeka .. gorzej niż z babą w okresie.
Teraz Polska vs Bułgaria, tyle że Lokomotiv nijak się ma do Litexu (wystarczy nadmienić że Litex przegrał zaledwie jeden mecz w przeciągu całego sezonu w lidze, Lokomotiv 10 )
Ostatnio edytowane przez CH. : 21.07.2011 o godz. 21:57.
|