|
Jestem dumny z postawy Śląska! Gratulacje! Nie załamali się fatalnym początkiem, nie podcięła im skrzydeł trzecia bramka, walczyli do końca! Doping miażdżący! Można się czepiać, że Celeban z Kelemenem nie mieli dzisiaj dnia - ale co z tego. Najlepszy zawodnik na boisku zdecydowanie Rok Elsner - ma patent na piękne bramki, dużo odbiorów i fizycznej walki w środku pola, prawie bez strat.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
|