Więc na chłodno...
1.Rewanż Orestowi się udał
2.Widać, że Śląsk to drużyna która w tym dwu-meczu była lepsza piłkarsko, ale jest ona niedoświadczona i wiele głupich błędów i kilka sytuacji niepewnych i te frajesrsko tracone bramki, bo gdyby mieli doświadczenie wygrali by to 2.0 albo w pierwszym meczu by sobie zapewnili i nie dpouścili by do tego.
3. Niech się Śląsk cieszy, że ma Mile, Elsnera, Sobote i... Dudka

Naprawde reszta piłkarzy z Celebanem na czele odstaje, co martwi. Niech kupią dobrego stopera i to szybko!! Bo daleko z tym typem nie zajdą. błąd w pierwszym meczu i kilka w tym.
4.Gra pomocników i srodka pola naprawde robi wrażenie, jak nie polska drużyna... graja klepią wszystko fajnie, ale obrona dramatyczna z tym stoperem.
5. Obok Dudka Mila moim cichym bohaterem. Kapitalne wrzutki i trzymanie środka pola. Widać, że gość ma doswiadczenie grał w dobrych klubach to procentuje.
hehe wywolałem 5 punkt w studiu poslatu
