|
Senior Member
Offline
|
#2665

21.07.2011, 21:50
|
Mario Nh napisał(a): 
|
Zwrócić uwagę na kolegę który założył temat o Messim bo nabija takie posty, że głowa boli.
|
Angmir:
Cytat:
Widzicie jak ŚĄląsk robi wszystko żeby tylko nie strzelic gola, ajk wymieniaja flegmatycznie piłki w obronie
Mecz na 90% sprzdany ...
A widzieliście jak Ślask się nie cieszył z bramki ?/
Jak mila opie****lił Dudka że ten strzelił
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=8096&page=45
Zróbcie coś z nim....
|
|