Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2665
Stary 21.07.2011, 21:50
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Zwrócić uwagę na kolegę który założył temat o Messim bo nabija takie posty, że głowa boli.


Angmir:

Cytat:
Widzicie jak ŚĄląsk robi wszystko żeby tylko nie strzelic gola, ajk wymieniaja flegmatycznie piłki w obronie
Mecz na 90% sprzdany ...

A widzieliście jak Ślask się nie cieszył z bramki ?/

Jak mila opie****lił Dudka że ten strzelił
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=8096&page=45

Zróbcie coś z nim....
Odpowiedz cytując