Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
virus_nh
Member
Od: 04.2007
Offline
#
1323
21.07.2011, 21:47
Brawo! Brawo! Brawo! Nie dość, że taka dramaturgia to jeszcze awansowali nasi bracia !
virus_nh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do virus_nh
Znajdź inne posty napisane przez virus_nh