Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1320
Stary 21.07.2011, 21:45
Brawo Śląsk Oczywiście gratulacje dla Ślązaków za doping. Chyba nie pamiętam takiej sytuacji, żeby cieszyć się z awansu innej drużyny niż Wisła do kolejnej fazy rozgrywek.
Odpowiedz cytując