w 89 minucie zcieła mi się transmisja. Wchodzę na forum i czytam "4-2" a poniżej "niestety"
Udało się. Dlaczego to my mamy zawsze pechowo przegrywać.
Czym jest koncentracja? Niech Śląsk wyciągnie wnioski na przyszłość.
Kibice Wisły Kraków gratują Śląskowi awansu, zasłużyli, nie wiem czy piłkarze ale na pewno kibice.
Czy teraz Śląsk będzie musiał grać u siebie?